מבצע ללקוחות

ברוכים הבאים לאתר שיפוצים שפץנא


אנו יוצאים במבצע חסר תקדים של 10 % על כל הזמנת עבודה.

ברגע שאתם סוגרים עימנו כל עבודה שהיא נא לציין את המבצע על מנת שתוכלו לממש אותו.

תודה והמשך גלישה נעימה באתר צוות שפץנא.ברוכים הבאים לאתר שיפוצים שפץנא


אנו יוצאים במבצע חסר תקדים של 10 % על כל הזמנת עבודה.

ברגע שאתם סוגרים עימנו כל עבודה שהיא נא לציין את המבצע על מנת שתוכלו לממש אותו.

תודה והמשך גלישה נעימה באתר צוות שפץנא.צור קשר
שם:
נייד:
דוא"ל:
הודעה:
שש ועוד שמונה
חיפוש
סקר

דף הבית » קבלני שיפוצים בירושלים

קבלני שיפוצים בירושלים - חייגו 052-566-3886


נמאס לכם מהמראה המיושן והמוזנח של הבית והחלטתם שהגיע הזמן לשפץ את הבית? או שאולי במזל טוב התווסף תינוק למשפחה והחלטתם לשנות את חלוקת החדרים בבית, כדי שיהיה נוח לכל בני המשפחה וכמובן גם לדייר החדש שהצטרף. או שאולי יש לכם דירה שאתם משכירים אותה והיא מהווה עבורכם מקור הכנסה, ואחת לכמה שנים אתם צריכים לבצע שיפוץ בדירה כדי שהיא תראה כדירה מתוחזקת.


כפי שאתם רואים יש סיבות רבות שבגללן אנשים מחליטים על שיפוץ הדירה שלהם, לעתים השיפוץ הוא שיפוץ קוסמטי בלבד, ולעתים השיפוץ הוא שיפוץ פנימי הכולל גם החלפת צנרת, שדרוג מערכת החשמל ועוד.


מי מכם ששוקל להתחיל בפרויקט שיפוצים בדירה שלו או בבית שלו, כדאי לו לדעת שמומלץ לפנות רק לקבלני שיפוצים כאלו הרשומים אצל רשם הקבלנים, קבלני שיפוצים מחויבים לתקנות של הרשויות השונות ובנוסף לכך הם מתעדכנים כל הזמן בשנויים החלים בעולם השיפוצים והבנייה ולכן תמיד עדיף לשכור את שירותיו של קבלן שיפוצים מאשר של שיפוצניק לא מוכר ואנונימי שלא ברור מה הניסיון שלו בכל מה שקשור לביצוע תהליך שיפוצים.


אם אתם מתגוררים בעיר ירושלים ואתם מחפשים קבלן שיפוצים שיבצע עבורכם פרויקט שיפוצים, כדאי שתדעו שיש קבלני שיפוצים בירושלים המתמחים רק בביצוע פרויקטים לשיפוץ מוסדות ציבור, ויש כאלו המבצעים רק עבודות שיפוץ חיצוניות קוסמטיות, וכך הלאה והלאה. לכן עליכם לחפש את קבלן השיפוצים שמתמחה בעבודות השיפוץ שאתם זקוקים להן.


אנו חברת SHAPETZNA עוסקים בביצוע עבודות שיפוצים מסוגים שונים, לאורך שנים צברנו ניסיון רב בביצוע פרויקטים שונים של שיפוץ, החל מפרויקט שיפוץ לשם הרחבת דירה והוספת חדר, וכלה בפרויקט שיפוץ לשם השבחת נכס, חברתנו מעסיקה את כל מגוון רחב של בעלי מקצוע איכותיים ומקצועיים שבעזרתם ניתן לבצע תהליך שיפוץ מוצלח.


מעוניינים לקבל הצעת מחיר או ייעוץ חינם צרו עימנו קשר לחצו על הקישור - טופס יצירת קשר