תוכן עניינים

תוספות מבנים – פתרונות לאיכות חיים במהירות ובקלות

תוספת מבנים הינה אפשרות להרחיב את חללי הדירה או מבנה המגורים ולאפשר לדיירי הבית ליהנות מאיכות חיים משופרת, וממרחב מחיה גדול.

ישנן משפחות רבות המתגוררות בדירות קטנות ומעוניינות להוסיף תוספת על המבנה הקיים. תוספות מבנים יכולות להיות: שבירת קיר להרחבת אחד מחללי הבית, הוספת קיר גבס, הוספת ממ"ד, בניית מרפסת, הוספת גג ועוד.

רוב האנשים פונים לכיוון האפשרות של תוספות מבנים כשחלל המגורים שבתוך הדירה הינו צר, ובמידה ומדובר במשפחה גדולה – הדבר עלול להוות מטרד של ממש.

תוספות מבנים הנעשות על ידי חברות שיפוצים שונות מסייעות למשפחות לחסוך את המעבר לדירה מרווחת יותר ומאפשרות להם להעלות את ערך הנכס שברשותם באופן משמעותי.

תוספות מבנים – טיפים חשובים לפני תחילת הבנייה

לפני תחילת הוספת תוספת הבנייה, יש לבדוק שברשותכם האישורים המתאימים. הוספת תוספת למבנה הקיים, יכולה להתבצע אך ורק לאחר קבלת אישור רשמי על כך מהעירייה או מהמועצה המקומית, וכן לאחר בדיקה שיש לבית המגורים זכויות בניה שלא נוצלו עד תומם.

לאחר מכן, יש לבחור את חברת השיפוצים או חברת הבנייה שתבצע עבורכם את התוספת. על מנת לבחור חברה איכותית בררו את הפרטים הרלוונטיים עבורכם. פרטים כמו: טווח מחירים, וותק וניסיון, אמינות, יעילות ומהירות – יסייעו לכם לבצע החלטה מושכלת ויעילה.

בנוסף, פרט לשכירת שירותיה של חברת שיפוצים המתמחה בתחום תוספות בנייה, יש חשיבות להתייעץ עם אנשי מקצוע כאדריכלים ומהנדסים שיסייעו לכם בתהליך בניית התוספת, היכן מומלץ לבנות אותה ויספקו לכם עצות לבנייה חכמה יותר.

SHAPETZNA – שיפוץ איכותי מתחיל אצלנו!

כשאתם בוחרים SHAPETZNA אתם יכולים לבצע שיפוץ כולל של הדירה, ללא צורך לרוץ מבעל מקצוע אחד למשנהו. אנחנו מאגדים את כל בעלי המקצוע הדרושים לכם לצורך שיפוץ מקצועי ואיכותי - החל מהאינסטלאטור והרצף, וכלה בחשמלאי והקבלן המומחה לעבודות גבס. החברה מלווה את תהליך השיפוץ מתחילתו ועד סופו, ואתם זוכים בסופו של התהליך לראות כיצד חלומכם הופך למציאות חיה – הבית משופץ ונאה למגורים בדיוק לפי טעמכם.

במידה ואתם מעוניינים לבצע שיפוץ איכותי לבית או לדירה, בסיוע כוח האדם המקצועי והמיומן ביותר, תוך שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר, הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר.

פנו אלינו עוד היום - SHAPETZNA משפצים עבורכם חלום!