עלויות שיפוץ בית

עלויות שיפוץ בית – שיפוץ הולם במחיר השווה לכל נפש

שיפוץ בית הינה האפשרות המשמעותית ביותר לרענן ולשדרג את מראה הדירה או בית העסק. אף על פי כן, עבודת השיפוץ דורשת לעיתים קרובות התרוצצות אינסופית והשקעה רבה בבירורים אודות חברות שיפוצים שונות, בדיקת עלויות שיפוץ בית, הזמנת אינסטלטורים, חשמלאים ועוד.

במידה ואתם רוצים לבצע כמה סוגי שיפוצים במהלך השיפוץ הכולל של הבית, כדאי לדעת שכיום ישנן חברות שיפוצים רבות בשוק המספקות את רוב שירותי שיפוץ הבית במקום אחד! במקרה שתבחרו בחברה שכזו – עלויות שיפוץ הבית יהיו לרוב זולות באופן משמעותי, ואתם תחסכו משאבי זמן וכוח היקרים לכם.

תקציב השיפוץ

בין אם אתם חושבים על לשפץ בגדול, ובין אם אתם מתכננים שיפוץ קטן – כדאי לתכנן את התקציב המיועד לשיפוץ מראש. לאחר שלב זה, מומלץ לבצע השוואת מחירים בין החברות השונות. חברות שונות מציעות מחירים שונים על עבודות השיפוצים שהם מבצעים ועל מנת שתוודאו שהחברה לא מפריזה בגביית עלויות שיפוץ הבית, בררו אצל חברים ומכרים מהו סדר הגודל לתשלום. על מנת לסייע לכם בבחירת אנשי המקצוע המתאימים, להלן כמה דוגמאות למחירי שיפוצים סטנדרטיים בשוק:

עבודות צבע – מחירי צביעת חדר בגודל סטנדרטי ללא תוספות יכול לנוע בין 500 ₪ ל- 1000 ₪.

הקמת קיר גבס – המחירים המקובלים לבניית מטר קיר גבס נעים בין 200 ₪ ל- 300 ₪.

ריצוף חדש לבית (קרמיקה או שיש ) – המחיר הסטנדרטי למטר של ריצוף חדש הוא בסביבות 200 ₪.

הריסת קיר ושבירתו – מחיר השיפוץ הכולל הריסת הקיר ינוע בין 100 ל- 150 ₪ למטר.

חשוב לדעת, שהמחירים שצוינו לעיל הם הערכות בלבד, וכל חברה גובה מחירים שונים על עבודותיה – מסיבה זו רצוי לערוך סקר שוק לפני בחירת חברת השיפוצים.

שיפוץ עם נשמה

בחברת SHAPETZNA אנו שמים דגש הן על איכות השיפוץ והן על איכות החומרים. בחברתנו מציעים את כל שירותי השיפוץ במקום אחד – במחירים השווים לכל כיס. במידה ואתם מעוניינים לבצע שיפוץ איכותי לבית או לדירה, בסיוע כוח האדם המקצועי והמיומן ביותר, תוך שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר, הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר.

פנו אלינו עוד היום – SHAPETZNA משפצים עבורכם חלום!

Comments for this post are closed.