פנלים מבודדים

תוכן עניינים

פנלים מבודדים – הטרנד הלוהט בענף הבנייה

פנלים מבודדים הם חומר הגלם שבו משתמשים לבנייה קלה, בנייה שהפכה להיות טרנד לוהט בשל היתרונות הרבים שלה. באמצעות הפנלים המבודדים אפשר לבנות במהירות, בקלות ובאיכות בנייה גבוהה מבנים שונים כמו מבני מגורים, מחסנים, יחידות דיור, סגירת מרפסות, קירוי גגות ועוד.

הפנלים המבודדים הם פלטות גדולות המחליפות בהצלחה את הבטון והבלוקים המסמלים את הבנייה המסורתית. באמצעות הפנלים אפשר לבודד כל מבנה מפני חום, קור ורעשים חיצוניים ולחסוך כסף רב בהוצאות החימום והקירור.

בנייה קלה באמצעות פנלים מבודדים – שישה דברים שכדאי לדעת

פנלים מבודדים נפוצים בעיקר בשיטת הבנייה הקלה. הם עשויים ממסגרת של אלומיניום וממולאים בחומרי בידוד כמו צמר סלעים או פוליסטרון, חומרים בעלי יכולת בידוד גבוהה במיוחד. הודות לחומרי הבידוד, מבנים שנבנו בבנייה קלה מציעים את רמת הבידוד הגבוהה ביותר מבין כל סוגי הבנייה האחרים ולא סתם הבנייה באמצעות הפנלים המבודדים הפכה להיות טרנד לוהט בענף הבנייה.

הפוליסטרון הוא חומר תרמופלסטי אשר כולא בתוכו אוויר וכך הוא מצליח לבודד ברמה גבוהה כל מבנה העשוי מפנלים מבודדים. אם נערוך השוואה בין בניין הבנוי בלוקים מסוג איטונג בעובי של חמישה סנטימטר, הנחשבים לחומר גלם יקר במיוחד, לפנל מבודד בעובי של שבעה סנטימטר, רמת הבידוד תהיה שווה.

הבנייה באמצעות הפנלים המבודדים נחשבת לזולה, יחסית לסוגי הבנייה האחרים בשל המחיר הזול, יחסית, של חומר האלומיניום ובשל הקלות והמהירות של תהליך הבנייה.

הפנלים עשויים מחומרים קשיחים וחזקים והם מיוצרים בשיטות טכנולוגיות מתקדמות ועדכניות. הבנייה האמצעות הפנלים חוסכת עלויות כספיות רבות, היא ידידותית, מהירה ומעוצבת, ואכן בשנים האחרונות אפשר לפגוש יותר ויותר מבנים שנבנו בשיטת הבנייה הקלה אשר מחליפה בהצלחה את שיטת הבנייה המסורתית, שיטה שבה קירות המבנים נבנו מבלוקים הנחשבים לחומר גלם יקר בהרבה.

הפנלים המבודדים עמידים בכל תנאי מזג האוויר, הם שומרים על טמפרטורה נעימה גם בימים חמים במיוחד או קרים מאוד, ולכן הם מתאימים למגורים וגם לאחסון של מוצרים הרגישים לשינויים במזג האוויר.

פנלים מבודדים – הרבה יתרונותמעט חסרונות

כל המבנים הנבנים באמצעות הפנלים המבודדים עמידים לשינויים של אקלים וצבע. הם אינם דוהים ואינם דורשים תחזוקה שוטפת, במקרה הצורך אפשר לצבוע אותם ולרענן את המראה שלהם. כל המבנים בטיחותיים ועומדים בתקני בנייה מחמירים.

מבנים העשויים מפנלים מבודדים הם מבנים קלי משקל. אם בניתם משרד מכירות באתר בנייה או מחסן ועוד, תוכלו לשנע אותם בקלות ממקום למקום, להניח אותם במקום החדש על כל סוג של משטח, מעץ או אדמה, ולהמשיך להשתמש בהם.

שיטת הבנייה הקלה אינה מייצרת פסולת רבה בתהליך העבודה, היא מהירה ומדויקת. בתוך מספר ימים מרגע הבנייה, תוכלו כבר ליהנות מהמבנה החדש.

Write a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *